01-STRUMIN-duza-skrzynka-na-narzedzia--1024x682.jpg

Spokój w głowie i porządek na placu budowy – ze STRUMIN to możliwe

Plac budowy to miejsce pełne niebezpieczeństw. To właśnie tam dochodzi do największej ilości poważnych wypadków, które zazwyczaj kończą się długim i mozolnym leczeniem. Tymczasem dla złodziei, plac robót stanowi doskonałe miejsce do obrabowania – zwłaszcza, jeżeli pracownicy pozostawiają tam swoje narzędzia, sami rozjeżdżając się do domów. Kradzieże i handel przywłaszczonymi narzędziami to bardzo częste zjawisko. Oszuści stają się coraz bardziej śmiali, wykorzystując chaos panujący na budowie oraz nieuwagę pracowników. W STRUMIN mamy rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą dopuścić do tego, by ich przedmioty trafiły w niepowołane ręce. Nasza duża skrzynia na narzędzia pozwoli zabezpieczyć cenne rzeczy nie tylko przed złodziejami, lecz również kaprysami pogody.

Dlaczego warto wybrać skrzynię na narzędzia od STRUMIN?

Nie przebieramy w półśrodkach, dokładając wszelkich starań do tego, by każdy nasz produkt był wysoce funkcjonalny i wytrzymały na uszkodzenia. Duża skrzynia na narzędzia, określana jako SOLID BOX, znajduje swoje przeznaczenie w bezpiecznym transporcie narzędzi i sposobie ich przechowywania. Jeżeli chodzi o zabezpieczenia antykradzieżowe, nasze kufry budowlane posiadają antywłamaniową powłokę, system wielopunktowego blokowania, a także ukryty zamek. Nawet najbardziej zdesperowany złodziej da sobie spokój po kilku nieudanych próbach rozgryzienia mechanizmu skrzyni. Ponadto, każda duża skrzynka na narzędzia skonstruowana jest z materiałów wykazujących wysokie właściwości odpornościowe; uszkodzenia mechaniczne czy niesprzyjające warunki pogodowe to tylko jedne z wielu sił wypadkowych, z którymi poradzi sobie nasz SOLID BOX. Możesz sprawdzić to na własną rękę – nie zawiedziesz się.

Pojemna i łatwa w transporcie – duża skrzynka na narzędzia od STRUMIN

W naszej skrzyni nie tylko zmieścisz wszystkie narzędzia, które są Ci potrzebne. Mimo swoich gabarytów, jej transport jest bardzo prosty – produkt dostosowany jest do transportu wózkiem i dźwigiem, a wzmocniona konstrukcja chroni go przed ewentualnym upadkiem czy uszkodzeniem. Wszechstronność skrzynki polega też na tym, że jest możliwość zamontowania przy niej kółek, co sprawia że znajduje ona swoje zastosowanie zarówno na małych, jak i dużych budowlach, stale zachowując swoją funkcjonalność. Duża skrzynia narzędziowa to coś, czego nie może zabraknąć na budowie. Masz jakieś pytania? Nasi doświadczeni eksperci i twórcy skrzyni SOLID BOX są o Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami już teraz – odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Bezpieczeństwo i jakość prac naszych Klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. O doświadczeniu ekspertów z naszej firmy świadczy ilość przedsiębiorstw, które zdecydowały się powierzyć nam wyposażenie ich placów budowy w nowoczesne zabezpieczenia budowlane na miarę potrzeb. Dołącz do grona zadowolonych Klientów, korzystając ze sprzętów STRUMIN.