1-1024x598.jpg

Spadające przedmioty? Unikaj problemu razem ze STRUMIN

Prace na wysokości narażają wykonawców na wiele krytycznych sytuacji, które mogą negatywnie odbić się na ich zdrowiu. W wiadomościach stale słyszy się o wypadkach na placu budowy. Powodem tak wielu szkód  jest najczęściej lekceważenie przepisów BHP, ludzka nieuwaga i brak odpowiednich zabezpieczeń. Chcąc nie chcąc, za większość wydarzeń jesteśmy odpowiedzialni my sami – pracownicy. Zdarza się też, że wypadkowi może ulec osoba, która znajdowała się kilkanaście metrów poniżej prac na wysokości. Zazwyczaj dzieje się tak w wyniku spadającego materiału na osobę znajdującą się na niższych kondygnacjach. Aby temu zapobiec, warto zastanowić się nad rozwiązaniami dla tego rodzaju problemu – na szczęście W STRUMIN mamy na to sposób.

Siatka budowlana od STRUMIN – co ją wyróżnia?

Wytrzymałe komponenty, mocne sploty i wysoki poziom elastyczności. To tylko jedne z wielu cech, jakimi charakteryzują się nasze siatki budowlane, będące niezbędną częścią wyposażenia podczas prac remontowych i budowlanych. W naszej firmie oferujemy pełen wachlarz tych akcesoriów, stale poszerzając nasz asortyment o coraz nowsze modele. Połączenie wiedzy, doświadczenia i nowoczesnych technologii pozwoliło na opracowanie sprzętu, który spełnia swoje zadanie nawet w najbardziej wymagających warunkach. Siatka budowlana od STRUMIN łączy w sobie wysoką jakość z atrakcyjną ceną – udowadniamy, że bezpieczeństwo jest na każdą kieszeń. Niezależnie czy jesteś właścicielem dużej firmy czy rodzinnego przedsiębiorstwa, nigdy nie jest za późno by zadbać o zdrowie i życie swoich pracowników. Do właściwości siatek budowlanych należy między innymi wysoka odporność na czynniki atmosferyczne, jej wytrzymałość nie zmienia się ani podczas ujemnych temperatur, ani w trakcie upału. Między innymi ta cecha czyni je idealnym materiałem do osłony rusztowań i zabezpieczenia ciągów komunikacyjnych.

Zastosowanie siatki budowlanej na placu robót

Uniwersalność siatek budowlanych sprawia, że mogą one zostać wykorzystane na wiele sposobów. Głównym celem stosowania siatki jest zapewnienie większego bezpieczeństwa osobom zatrudnionym i poruszającym się w obrębie budowy. Prowadzenie prac budowlanych na wysokościach wiąże się z ryzykiem upadku i upuszczenia narzędzi, które mogłyby zagrozić zdrowiu osób znajdujących się na niższych kondygnacjach. Jeżeli odnawiasz elewacje, przeprowadzasz remont dachu czy wykonujesz prace, które wymagają dodatkowych środków ostrożności, siatka budowlana od firmy STRUMIN jest właśnie dla Ciebie.  Nie wiesz, jaki rodzaj siatki jest dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami. Nasi eksperci wybiorą siatkę spełniającą Twoje potrzeby.