05-strumin.pl-schodnie-WEW-1024x617.jpg

Schodnie – niezbędny element na każdej budowie. Poznaj jego funkcjonalność

Praca w zakładzie przemysłowym bądź na budowach związana jest z użytkowaniem dużej ilości niebezpiecznych materiałów. Po naszej stronie stoi jak najlepsze zminimalizowanie wszelkich zagrożeń, co nie tylko zwiększa bezpieczeństwo pracowników, ale także wpływa na ich komfort pracy. Warto zdać sobie sprawę z faktu, że nie wszystkie czynności mogą zostać wykonane bez pomocy innych sprzętów. W niniejszym artykule przedstawimy krótko, czym są schodnie oraz dlaczego świetnie sprawdzają się w tak wielu branżach, szczególnie budowlanej.

Bezpieczeństwo to podstawa! Schody budowlane zapewniają je w stu procentach

Schody budowlane, jak sama nazwa wskazuje, pozwalają pracownikom na swobodne dotarcie do wyżej znajdujących się miejsc. Charakteryzują się wysoką funkcjonalnością! Bez większych problemów można je przestawić w zupełnie inne miejsce. Zdecydowanie ich brak w niektórych przypadkach uniemożliwiałby pracownikom wykonywanie sporej części obowiązków. Oczywiście musimy zaznaczyć, że schodnie powinny spełniać odpowiednie normy oraz wymagania techniczne, aby gwarantowały pracownikom maksymalne bezpieczeństwo. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby zakupu dokonywać u sprawdzonych producentów znających obowiązujące przepisy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Co najważniejsze, to właśnie wtedy zyskujesz gwarancję, że do ich produkcji użyto tylko i wyłącznie najlepsze jakościowo materiały, dzięki czemu schody budowlane pomimo upływu czasu będą niezawodnie służyć Twoim pracownikom. Musimy wspomnieć, że aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort, stopnie wyposażone są w powierzchnię antypoślizgową, co chroni przed poważnymi wypadkami.

Wysokość nie jest problemem! Profesjonalne schodnie są doskonałym rozwiązaniem

Nasza firma STRUMIN posiada wieloletnie doświadczenie w produkowaniu jednego z najlepszych zarówno pod względem jakościowym, jak i technologicznym sprzętu budowlanego, ułatwiającego codzienną pracę. Możemy śmiało powiedzieć, że nasi doświadczeni fachowcy stoją na straży bezpieczeństwa każdego dnia. Decydując się na wspólną współpracę, dostajesz gwarancję, że zakupione wyposażenie spełnia określone normy, dzięki czemu bez obaw może być użytkowane przez pracowników. U nas nie ma miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci naszą ofertę i zaproponujemy najdogodniejsze rozwiązania!