Facebook Google plus YouTube
Strona główna » Operator wypalarki plazmowej CNC

Operator wypalarki plazmowej CNC

Nowy Rok - nowa praca w Struminie :) praca operator cnc

Oferta pracy: Operator wypalarki plazmowej CNC

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub inne wg upodobań kandydata

- wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności oraz atrakcyjny system premiowania

- wsparcie kadry zarządzającej i współpracowników

- szkolenia i kursy zawodowe

- miłą atmosferę (młody zespół)

- praca w rozwijającym się, certyfikowanym zakładzie produkcyjnym,

Oczekujemy:

- doświadczenia w obsłudze wypalarki plazmowej CNC lub skończony kurs

- umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych

- przygotowywania programów w oparciu o dostarczoną dokumentację (wersja, dwg, pdf, jpg)

- pozytywnego nastawienia do wykonywanej pracy i chęci dalszego rozwoju

- pomysłowości w wykonywaniu pracy

- zaangażowania w powierzone zadania i precyzji w ich wykonywaniu

- znajomości branży mechanicznej

- mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach

Zadania na stanowisku:

- obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych CNC (wypalarki plazmowej)

- przygotowanie materiału do wypalania, załadunek i rozładunek

- ustawianie oraz przygotowanie maszyn do wykonywania zadań produkcyjnych

- dbałość o porządek i konserwacja urządzenia

- oczyszczanie stali po wypalaniu

- dokonywanie korekt w programie, ustawianie parametrów w pracy

- wykonywanie gotowych elementów metalowych

- kontrola poprawności wykonywanych elementów, wykonywanie pomiarów

- produkcja jednostkowa, małoseryjna

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel: + 48 504 305 917 lub wysłanie maila praca@strumin.pl

Zaufali nam:

budimex sa     Brogan    bulgarcom logo                             grimbudstrabag   haras Wrocław   atal logo  unibep hochtief polska porr logo  mostostal warszawa łęgprzem awbud sa logo rywal logo  promerol sa logo  enbud jonik logo ruko logo