Specjalista ds. ofertowania i sporządzania kosztorysów

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. ofertowania i sporządzania kosztorysów

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość programu AutoCAD oraz pakietu Office
  • Zaangażowanie oraz chęć rozwoju
  • Samodzielność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wykonywanie przedmiarów robót budowlanych
  • Wykonywanie ofert i wycen branży konstrukcji stalowych
  • Ścisła współpraca z działem projektowo-technicznym
  • Rozwijanie i prowadzenie bazy klientów
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podejmowania nowych wyzwań zawodowych
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Przyjaźnie nastawiony zespół ludzi, którzy dbają o dobre relacje i atmosferę w pracy
WYNAGRODZENIE:
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia, umiejętności oraz posiadanych uprawnień: 2400 – 3500 zł netto;
Wyślij swoją aplikację na maila praca@strumin.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska, na które aplikujesz. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Zabezpieczenia budowlane i sprzęt do asekuracji - STRUMIN
P.P.H.U STRUMIN Kamil Strumiński
32-084 Morawica 191
tel. +48 515 515 445
NIP 944-21-77-757