Kierowca B

Poszukujemy osoby na stanowisko:
Kierowca B
Siedziba firmy: Morawica
Miejsce pracy: cała Polska

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność
  • minimum dwa lata doświadczenia pracy na stanowisku kierowcy
  • prawo jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW I OPIS STANOWISKA:

  • Samochód dostawczy Iveco + przyczepa platforma
  • Transport sprzętu budowlanego na terenie całej Polski
  • Czas pracy 6-16 + nieregularne jazdy do ocynkowni + jazda z podestami
  • Załadunek i rozładunek samochodu
  • Utrzymanie stanu technicznego i porządku

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • milą i koleżeńską atmosferę
  • premie
  • elastyczne godziny pracy

WYNAGRODZENIE:

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia, umiejętności oraz posiadanych uprawnień

Wyślij swoją aplikację na maila praca@strumin.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska, na które aplikujesz, lub zadzwoń pod numer: +48 515 515 445. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Zabezpieczenia budowlane i sprzęt do asekuracji - STRUMIN
P.P.H.U STRUMIN Kamil Strumiński
32-084 Morawica 191
tel. +48 515 515 445
NIP 944-21-77-757