Facebook Google plus YouTube

Oferta

Strona główna » Oferta

Oferta

Oferta konstrukcji stalowych STRUMIN

Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa ciekawa oferta produktów i usług wykonywanych w naszej pracowni konstrukcstrumin kask ofertaji spawanych, co zaowocuje podjęciem współpracy.

Dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu i staraniom naszej kadry, STRUMIN to marka, która kojarzy się z profesjonalizmem i najlepszą jakością wykonania. Nasze KONSTRUKCJE ZE STALI sprawdzają się przestrzeni publicznej i w obiektach przemysłowych na terenie całej Polski i za granicą. Każda z konstrukcji stalowych STRUMIN spełnia normy ISO.

W branży stalowych rozwiązań dla przemysłu, od lat cieszymy się opinią eksperta. Stale udoskonalamy nasze technologie produkcyjne i rozwijamy ofertę. Naszym celem jest tworzenie niezawodnych konstrukcji stalowych dla każdego Klienta, bez względu na termin, rodzaj i wielkość zamówienia. Bezbłędnie dostosowujemy parametry elementów stalowych do ich funkcji i indywidualnych wymogów użytkowych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty konstrukcji stalowych dla przemysłu w Polsce oraz krajach Europy Zachodniej i Środkowo – Wschodniej. Oferujemy pomoc w doborze optymalnej konstrukcji do konkretnego zastosowania, zarekomendujemy najbardziej odpowiednie rozwiązania dla Państwa firmy.

oferta konstrukcje stalowe Strumin pion 2

Produkcja i montaż konstrukcji i elementów stalowych:

Postaw na jakość i doświadczenie. Zaufało nam wiele firm z Polski i zza granicy.

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt spawanej konstrukcji stalowej, a nie została wymieniona powyżej?

Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz.

Zapytaj o ofertę

Pola oznaczone gwiazdkami (*) są obowiązkowe.
Załącznik 1
Załącznik 2
Załącznik 3
hala
Pola oznaczone gwiazdkami (*) są obowiązkowe.

Zaufali nam:

budimex sa     Brogan    bulgarcom logo                             grimbudstrabag   haras Wrocław   atal logo  unibep hochtief polska porr logo  mostostal warszawa łęgprzem awbud sa logo rywal logo  promerol sa logo  enbud jonik logo ruko logo