Facebook Google plus YouTube
Podesty rozładunkowe

Podesty nr 1 w Polsce!

Wynajem i sprzedaż wysuwnic budowlanych.

W ofercie posiadamy trzy rozmiary podestów:
- DUŻY
- MAŁY
- MINI

Strona główna » Oferta » Podesty rozładunkowe

Specyfikacja techniczna podestów rozładunkowych

Produkowany prze nas podest rozładunkowy jest konstrukcją stalową stanowiącą platformę do czasowego ułożenia elementów budowlanych. Podest został wykonany z gatunku stali S235JR. Zabezpieczony antykorozyjnie poprzez malowanie. 

Elementy podestu zostały wykonane tak aby spełniały normy bezpieczeństwa. Zgodnie z obwieszczeniem Ministra Pracy z dnia 28 sierpnia 2003r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy został wyposażony w burtnice o wysokości 15cm, jak również zostały zamontowane balustrady techniczne o wypełnieniu pośrednim zabezpieczającym przed wypadnięciem w połowie wysokości. 


Wypełnieniem powierzchni podestu jest blacha antypoślizgowa ryflowana „łezka” o grubości 4 mm. Podest rozładunkowy został zaprojektowany jako wspornik stalowy, który zostanie zamocowany między stropami za pomocą dwóch podpór stalowych o minimalnej nośności 3 kN/szt.

Transport podestu na budowie odbywa się za pomocą dźwigu, następnie podest podwieszony jest cały czas do momentu pełnego zamontowania. Na podestach technicznych zostały przewidziane cztery blachy mocujące, przyspawane do elementu nośnego, służące do transportu podestu. Do balustrady technicznej, do górnego pochwytu został przewidziane uchwyty do zapięcia szelek bezpieczeństwa, czyli uchwytu pełnego.

 1. PN-EN 1991-1-1:2004/AC:2009 Oddziaływania na konstrukcje
 2. Część 1-1: Oddziaływania ogólne ciężar objętościowy, ciężar własny, obciążenia użytkowe w budynkach
 3. PN-82/B-02001 Obciążenia budowli. Obciążenia stałe.
 4. PN-82/B-02003 Obciążenia budowli. Obciążenia zmienne technologiczne.

podesty rozładunkowe specyfikacja opis

 1. Stempel mocujący podest
 2. Uchwyty do podestu
 3. Podłoga z blachy ryflowanej
 4. Drzwiczki zabezpieczające
 5. Uchwyty do zapięcia szelek bezpieczeństwa

  Zapytaj o ofertę

  Pola oznaczone gwiazdkami (*) są obowiązkowe.
  Załącznik 1
  Załącznik 2
  Załącznik 3
  hala
  Pola oznaczone gwiazdkami (*) są obowiązkowe.

  Zaufali nam:

  budimex sa     Brogan    bulgarcom logo                             grimbudstrabag   haras Wrocław   atal logo  unibep hochtief polska porr logo  mostostal warszawa łęgprzem awbud sa logo rywal logo  promerol sa logo  enbud jonik logo ruko logo