Facebook Google plus YouTube
Odbojnice przemysłowe

Oferujemy odbojnice przemysłowe:

Strona główna » Oferta » Odbojnice przemysłowe

Odbojnice przemysłowe

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór odbojników, każde zamówienie dostosujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.

Poniżej prezentujemy wybrane rodzaje odbojnic i poglądowe grafiki.

Odbojnice do regałów

Obiekty przemysłowe wymagają najwyższej jakości zabezpieczeń i ergonomicznej organizacji przestrzeni. Mając to na uwadze, oferujemy szereg rozwiązań, usprawniających funkcjonowanie hal produkcyjnych i magazynów. Dzięki odbojnikom regałowym, zawartość regałów jest profesjonalnie zabezpieczona przed zniszczeniami.

W zależności od typu magazynowania i przechowywania, produkujemy odbojniki do regałów pojedynczych, podwójnych, paletowych, półkowych i rolkowych. Odbojnik regałowy mocowany jest do podłoża przy pomocy kotew.

Odbojnice regałowe produkowane są w zakresach wymiarowych:
Długość: od 500 mm do 2000 mm.
Wysokość: od 300 mm do 1200 mm.

Odbojnice do regałów
Zapytaj o ofertę

Odbojnice kątowe

W magazynach, halach produkcyjnych i parkingach podziemnych podstawowym wyposażeniem są odbojniki kątowe. Ich główną funkcją jest ochrona sprzętu – maszyn i regałów przed zderzeniami. Stosuje się je również jako przegrodę na rampach i wzdłuż toru jazdy. Dzięki kontrastowym kolorom i doskonałej widoczności, zminimalizowane zostaje ryzyko uszkodzeń mienia, ścian lub elewacji przez wózki widłowe,

Odbojnice kątowe produkowane są w zakresach wymiarowych:
Wysokość: od 500 mm do 1500 mm.

Odbojnice kątowe
Zapytaj o ofertę

Odbojnice nierdzewne

W naszym parku maszynowym powstają nierdzewne odbojniki w wariancie liniowym, słupowym czy narożnym. Jeśli chodzi o wykonywane u nas konstrukcje do hal i magazynów, sprawdzają się one w każdej gałęzi przemysłu – mokrym, suchym, zasadowym czy kwasowym.

Odbojnice nierdzewne
Zapytaj o ofertę

Odbojnice komunikacyjne

Wychodząc naprzeciw wymogom bezpieczeństwa w obiektach przemysłowych i przestrzeni publicznej, oferujemy szereg rozwiązań, które ułatwiają komunikację pieszych i maszyn. Wykonane ze stali barierki techniczne dostępne są w kontrastowych kolorach, dzięki czemu skutecznie oddzielają tory ruchu i chronią pojazdy przed obijaniem i zniszczeniami. Świetnie sprawdzają się też jako ogrodzenie strefy niebezpiecznej lub ochrona przed nieszczęśliwym wypadkiem bądź włamaniem.

Zadbaliśmy o to, by odbojnice komunikacyjne były możliwie najtrwalsze i najłatwiejsze w montażu.

Odbojnice komunikacyjne produkowane są w zakresach wymiarowych:
Długość: od 500 mm do 2000 mm.

Odbojnice komunikacyjne
Zapytaj o ofertę

Odbojnice naprowadzające

Odbojniki naprowadzające mają zapewniać bezproblemowe i szybkie ustawienie pojazdu do stanowiska przeładunkowego bądź bramy wjazdowej. Dzięki dobrze widocznym i ergonomicznie zamontowanym naprowadzaczom kierowca samochodu ciężarowego, pomimo ograniczonej widoczności, może sprawnie rozpocząć jego dokowanie i czynności związane z załadunkiem i rozładunkiem.

Trwałe, niezawodne odbojniki naprowadzające ze stali bezbłędnie korygują tor jazdy i niwelują problem powstawania uszkodzeń – zarówno samochodu, jak i otoczenia śluz przeładunkowych czy bram. W ofercie odbojnice naprowadzające koła od lewej strony i od prawej strony, w wariancie prostym lub łamanym.

Odbojnice naprowadzające produkowane są w zakresach wymiarowych:
Wysokość: 300 mm.
Długość: od 1500 mm do 2400 mm.

Odbojnice naprowadzające
Zapytaj o ofertę

Odbojnice narożne typu L

Przedstawiamy stalowe odbojniki narożne, które chronią ściany, urządzenia i słupy przed uszkodzeniami typu mechanicznego. Odbojnice narożne STRUMIN sprawdzają się nie tylko w halach, magazynach i innych powierzchniach przemysłowych, ale również w sklepach, szpitalach, szkołach, biurach, wszelkiego rodzaju ciągach komunikacyjnych i miejscach użyteczności publicznej.

W zależności od zapotrzebowania, wykonujemy odbojnice równoramienne i oraz z ramionami różnej długości i wysokości. Jesteśmy otwarci na niestandardowe projekty.

Odbojnice narożne TYPU L produkowane są w zakresach wymiarowych:
Długość: od 600x600 mm do 2000x2000 mm.
Wysokość: od 300 mm do 1200 mm.

Odbojnice narożne typu L
Zapytaj o ofertę

Odbojnice paletowe

Nasze odbojniki paletowe to trwałe konstrukcje, które skutecznie zabezpieczają ściany, regały, słupy i wyposażenie hal przed zderzeniem z wózkami widłowymi i paletami z ekwipunkiem. Dzięki odpowiednio wyprofilowanej konstrukcji, odbojnik niezawodnie zatrzymuje wózek lub paletę, niwelując tym samym ryzyko zniszczenia lub zabrudzenia.

Do wyboru kilka modeli odbojów paletowych w wariancie standardowym lub z podwyższoną odpornością na urazy mechaniczne (ocynkowane ogniowo).

Odbojnice paletowe produkowane są w zakresach wymiarowych:
Długość: od 500 mm do 2000 mm

Odbojnice paletowe
Zapytaj o ofertę

Odbojnice proste

Odbojniki proste używane jako ochrona ścian, słupów, regałów, ciągów komunikacyjnych, całych budynków i miejsc użyteczności publicznej. Oferujemy rozwiązania, które można zamontować zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

Odbojnice proste produkowane są w zakresach wymiarowych:
Długość: od 500 mm do 2000 mm.
Wysokość: od 300 mm do 1200 mm.

Odbojnice proste
Zapytaj o ofertę

Odbojnice słupowe

Prezentowane tu odbojnice słupowe chronią punkty wjazdowe, przeładunkowe, bramy, trakty komunikacyjne, miejsca parkingowe i wyposażenie hal przed zniszczeniami mechanicznymi. Stanowią skuteczną osłonę przed niepożądanym starciem z samochodem czy wózkiem widłowym. Zadbaliśmy o maksymalną stabilność każdego odbojnika – dzięki niezawodnemu mocowaniu konstrukcja może być użytkowana bez problemów przez długi czas.

W ofercie posiadamy odboje wykonane z rur o różnej średnicy. Uwzględniając miejsce montażu i funkcję odbojnika, nasi specjaliści doradzą Państwu optymalne rozwiązanie.

Odbojnice słupowe produkowane są w zakresach wymiarowych:
Wysokość: od 300 mm do 1500 mm.

Odbojnice słupowe
Zapytaj o ofertę

Odbojnice wiszące

Zadaniem odbojników wiszących jest ostrzeganie przed zbliżającym się obniżeniem stropu lub ograniczenie wjazdu zbyt wysokich pojazdów. Stanowią skuteczny, dobrze widoczny ogranicznik ruchu na terenie obiektów przemysłowych, handlowych i budynków użyteczności publicznej, a także na zewnątrz. Dzięki zamontowaniu takiego odbojnika, minimalizujemy ryzyko dodatkowych kosztów wynikających z naprawy uszkodzeń po zderzeniu. Produkujemy m.in. odbojnice wiszące przed halami, parkingami podziemnymi, garażami, mostami i wiaduktami.

Każdy odbojnik może mieć inne parametry (długość i średnicę), a stosownie do zapotrzebowania, ma możliwość regulacji zawieszenia bądź wysięgnika. Standardowy kolor tego typu systemów bezpieczeństwa to żółty z czarnymi pasami.

Odbojnice wiszące produkowane są w zakresach wymiarowych:
Długość: od 500 mm do 2000 mm.

Odbojnice wiszące
Zapytaj o ofertę

Zapytaj o ofertę

Pola oznaczone gwiazdkami (*) są obowiązkowe.
Załącznik 1
Załącznik 2
Załącznik 3
hala
Pola oznaczone gwiazdkami (*) są obowiązkowe.

Zaufali nam:

budimex sa     Brogan    bulgarcom logo                             grimbudstrabag   haras Wrocław   atal logo  unibep hochtief polska porr logo  mostostal warszawa łęgprzem awbud sa logo rywal logo  promerol sa logo  enbud jonik logo ruko logo