Facebook Google plus YouTube

O firmie

Strona główna » O firmie

O firmie

Firma STRUMIN to ekspert w dziedzinie konstrukcji stalowych. Profesjonalizm na każdym etapie realizacji, dbałość o szczegóły, elastyczność – oto co zyskujecie Państwo, wybierając współpracę z nami.

STAL to nasza specjalność. To wspaniały materiał konstrukcyjny, który ze znawstwem poddajemy obróbce. Stop żelaza z węglem przetwarzamy tak, by otrzymać pierwszej klasy produkt, spełniający Państwa oczekiwania. Pracujemy ze stalą czarną i stalą nierdzewną, wydobywając z nich najlepsze parametry wytrzymałościowe. W efekcie możemy się pochwalić setkami przeprowadzonych realizacji dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

Wytwórnia konstrukcji salowych STRUMIN dysponuje własnym zapleczem maszynowym, co korzystnie wpływa na koszty końcowe usług. Jeśli poszukujecie Państwo liderów w dziedzinie podestów rozładunkowych, hal, odbojników czy schodów ze stali, a także innych nietypowych projektów – zapraszamy do kontaktu. Jako producent i dystrybutor systemów zabezpieczeń ze stali, zbudowaliśmy rozpoznawalną w całym kraju markę.

W naszym biurze projektowym powstają dla naszych Klientów plany konstrukcyjne, które następnie fachowo realizujemy przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii. Jesteśmy otwarci na nowatorskie, trudne projekty, wymagające indywidualnego podejścia do procesu produkcji.

Trwałość, wysoka jakość wykonania i wszelkie standardy bezpieczeństwa – tym się kierujemy, produkując dla Państwa konstrukcje stalowe. Oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy i rozwiązania „pod klucz”, tym samym zdejmujemy z Inwestorów ciężar prowadzenia inwestycji.

Od lat z powodzeniem zrealizowaliśmy setki wymagających projektów inwestycyjnych na terenie kraju jak i na terenie Europy Środkowej i Zachodniej. Dlatego naszym celem jest systematyczny rozwój oraz umacnianie pozycji na rynku i zdobywanie rynków zagranicznych. Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie produkcji konstrukcji stalowych, elementów stalowych oraz usług projektowych.

Dlaczego STRUMIN? 

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM - jesteśmy nowoczesną firmą posiadającą ponad 10-letnie doświadczenie z zakresu obróbki i przetwarzania stali zarówno czarnej jak i nierdzewnej. Zgrany zespół odpowiednio wykwalifikowanych osób zapewnia kompleksową obsługę na każdej płaszczyźnie wykonywanych prac, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Naszą wykwalifikowaną kadrę stanowią architekci, konstruktorzy, projektanci instalacji, spawacze, monterzy, ale też handlowcy i pracownicy biura.

CERTYFIKAT TUV, CERTYFIKATY SPAWALNICZE, NORMY ISO – Posiadamy Certyfikaty bezpieczeństwa i jakości TÜV Rheinland Polska oraz certyfikaty spełniające wysoko wyśrubowane normy spawalnicze. Wszystkie wytwarzane przez nas konstrukcje i elementy stalowe spełniają normy ISO.

WŁASNE PRACOWNIE – posiadamy hale produkcyjne wyposażone w suwnice oraz zaplecze pomocnicze i plac składowy, posiadamy także własną lakiernię proszkową

DORADZTWO – wspieramy Klienta na każdym etapie inwestycji uwalniając przy tym naszą kreatywność, dzięki temu nasze projekty są w pełni funkcjonalne.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE – działamy i reagujemy sprawnie, szybko i skutecznie dzięki czemu poniesione na inwestycję nakłady szybciej się zwracają.

ATRAKCYJNE CENY – jako producent konstrukcji stalowych oferujemy wysoką jakość usług w rozsądnych cenach. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zapewniamy optymalizację projektów, co przekłada się na ekonomię budowy i może znacznie obniżyć  koszty inwestycji.

Zobacz Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji (kliknij w obrazek)

certyfikat strumin tuv

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zaufali nam:

budimex sa     Brogan    bulgarcom logo                             grimbudstrabag   haras Wrocław   atal logo  unibep hochtief polska porr logo  mostostal warszawa łęgprzem awbud sa logo rywal logo  promerol sa logo  enbud jonik logo ruko logo