2a-1024x686.png

Nowe rozwiązanie od Strumin

Już niebawem Erbud, jeden z liderów w branży budowlanej, zakończy realizację zespołu budynków mieszkalnych w Krakowie, przy ulicy Fredry. Strumin, na specjalne zamówienie Erbud, opracował nowe rozwiązanie mocowania do attyki, w ramach systemu zabezpieczeń krawędziowych.

Dzięki nowemu rozwiązaniu pracownicy na budowie mają możliwość swobodnego regulowania pozycji bariery ochronnej w stosunku do ściany, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Nowe zastosowanie sprawdza się doskonale w sytuacji, gdy w trakcie budowy pojawiają się kolejne elementy konstrukcji, wysunięte na zewnątrz.

Strumin od wielu lat współpracuje z Erbud dostarczając firmie najlepsze rozwiązania i systemy zabezpieczeń zarówno zbiorowych jak i indywidualnych do prac budowlanych na wysokościach. Erbud wykorzystuje m.in. nasze siatki do zabezpieczeń krawędziowych i system Szubienica. I jak widać wciąż wspólnie rozwijamy się, szukając kolejnych sposobów na poprawę bezpieczeństwa pracy na budowie, czego efektem jest na przykład wspomniane nowe rozwiązanie mocowania do attyki.

Erbud jest jednym z sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, którego misją jest ograniczenie liczby wypadków na budowach poprzez propagowanie kultury bezpieczeństwa, uświadamianie niebezpieczeństw związanych z pracą na budowie oraz zapobieganie ryzykom i wypadkom.