03-STRUMIN-kosze-transportowe--1024x683.jpg

Na ziemi i wysokości – kosze transportowe od STRUMIN sprawdzą się dosłownie wszędzie

Wszystkie prace budowlane wiążą się z potrzebą transportu materiałów i ich bezpiecznym składowaniem. Uniwersalność koszy transportowych sprawia, że znajdują swoje zastosowanie w wielu pracach budowlanych, począwszy od robót naziemnych, aż po prace na wysokości. Głównym zadaniem tego rodzaju koszy jest przyspieszenie i wzrost efektywności prac budowlanych i magazynowych. Źle zorganizowany transport materiału może doprowadzić do zwiększenia kosztów prowadzonych prac. Nieodpowiednie przenoszenie, załadunek lub rozładunek niosą ryzyko uszkodzenia materiałów. STRUMIN z dumą przedstawia wytrzymałe kosze transportowe, spełniające normy jakości i posiadające unijne certyfikaty bezpieczeństwa.

Bezpieczny transport i skuteczne gospodarowanie przestrzenią

Kosze transportowe uchodzą za najlepsze rozwiązanie do składowania wszelkich elementów budowlanych i półwyrobów. Udowadniamy, że funkcjonalność tkwi w prostocie i oferujemy naszym Klientom wysokogatunkowe kosze transportowe. Metalowe konstrukcje występują u nas w dwóch wersjach: otwartej i zabudowanej siatką. Pierwsza znajduje swoje przeznaczenie zwłaszcza w transporcie większych i cięższych konstrukcji, druga zaś doskonale nadaje się do składowania drobnych, luźniejszych elementów budowlanych. W celu wygospodarowania wolnej przestrzeni na placu budowy czy w hali magazynowej, kosze transportowe można bez problemu nałożyć jeden na drugi. Mimo lekkiej konstrukcji, nasze produkty odznaczają się wysoką trwałością, usprawniając proces ich transportowania pomiędzy miejscem docelowym prac a magazynem.

Kosze transportowe usprawniają procesy logistyczne w Twojej firmie

Częstym problemem dostrzeganym zazwyczaj w środowisku magazynowym jest brak miejsca. Niewłaściwe zagospodarowanie przestrzeni nie tylko blokuje nowe dostawy, lecz także wprowadza niepotrzebny chaos i opóźnia procesy logistyczne. Kosze transportowe od STRUMIN mogą być układane w pionie, przez co doskonale sprawdzają się w magazynach wysokiego składowania. Kosze transportowe STRUMIN nie tylko pozwolą zachować estetykę Twojego obiektu, ale także wprowadzą na plac budowy upragnioną harmonię, tym samym przyspieszając wszelkie prace budowlane. Dzięki naszym koszom zyskujesz miejsce i bezpieczeństwo – a przy tym oszczędzasz! Nasza oferta powstała z myślą o dużych i mniejszych firmach. Ceny produktów STRUMIN są atrakcyjne dla wszystkich.