Facebook Google plus YouTube

Kontakt

Strona główna » Kontakt

Kontakt

Dział ofertowania

Nr tel +48 515 515 445 (infolinia)


Możesz się skontaktować z nami także za pomocą maila zapytanie@strumin.pl

Dział Podesty rozładunkowe - wynajem i sprzedaż

Kliknij obszar na mapie i skontaktuj się z doradcą przydzielonym do danego kraju/regionu

zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie małopolskie podkarpackie świętokrzyskie

Zbigniew Strumiński

podesty@strumin.pl

tel: +48 510 795 665

Koordynator Biura i Logistyki Podestów rozładunkowych

Radosław Radomski

radoslaw.r@strumin.pl

tel: +48 507 161 171

Doradca Techniczno – Handlowy

Zigniew Strumiński

grzegorz.s@strumin.pl

tel: +48 500 497 887

Doradca Techniczno – Handlowy

Portugalia Hiszpania Francja Belgia Holandia Niemcy Szwajcaria Włochy Czechy Austria Węgry Ukraina Białoruś Litwa Łotwa Estonia Finlandia Szwecja Norwegia Dania Wielka Brytania Irlandia Słowacja Mołdawia Rumunia Bułgaria Grecja Macedonia Albania Czarnogóra Serbia Słowenia Chorwacja Bośnia i Hercegowina

Sylwester Kacprzak

sylwester.k@strumin.pl

tel: + 48 505 603 082

Doradca Techniczno - Handlowy

Biuro projektowe

inż. Jan Bąba

jan.b@strumin.pl

tel: +48 511 267 434

Kierownik Biura Projektowego
Konstruktor

inż. Justyna Rudzka

justyna.r@strumin.pl

tel: + 48 507 161 151

Konstruktor

inż. Kinga Pasek

kinga.p@strumin.pl

tel: +48 512 198 624

Asystent Konstruktora

inż. Krzysztof Krzywdziak

krzysztof.k@strumin.pl

Inżynier Produktu

Wytwórnia konstrukcji stalowych

Grzegorz Przytocki

grzegorz.p@strumin.pl

tel: +48 788656 205

Kontroler Jakości

Tomasz Skwara

magazyn@strumin.pl

tel: +48 882 077 778

Zaopatrzenie

Biuro zarządu firmy

Ilona Pawlikowska

biuro@strumin.pl

tel: +48 500 355 107

Kierownik Biura
(Administracja, Księgowość)

Renata Śliwa

renata.s@strumin.pl

tel: +48 505 274 706

Kierownik Marketingu
(Marketing, IT, Rozwój biznesu)

inż. Kamil Strumiński

struminski@strumin.pl

tel: +48 515 488 585

Właściciel

inż. Dominik Nowak

dominik.n@strumin.pl

tel: +48 504 305 917

Właściciel

Siedziba firmy:

Morawica 191
32-084 Morawica

 

Dane rejestrowe spółki:

STRUMIN Sp. z o.o. Sp. k.
NIP 513-024-97-17

Aleksandrowice 17
32-084 Morawica k. Krakowa

Zaufali nam:

budimex sa     Brogan    bulgarcom logo                             grimbudstrabag   haras Wrocław   atal logo  unibep hochtief polska porr logo  mostostal warszawa łęgprzem awbud sa logo rywal logo  promerol sa logo  enbud jonik logo ruko logo