Jak działa lina asekuracyjna

Jak działa lina asekuracyjna? Sposoby na ochronę zdrowia podczas prac na wysokości

Nasza regulowana lina asekuracyjna to strzał w dziesiątkę w temacie zachowania najwyższej protekcji zawsze i wszędzie. Tam, gdzie duża wysokość, tam też pojawiają się nerwy i niebezpieczeństwo. W naszym asortymencie znajdziesz zabezpieczenia najwyższych standardów. Bezpieczeństwo w miejscu pracy to podstawa, dlatego też przykładamy do niego szczególną uwagę. Liny życia z naszej firmy Strumin są zgodne ze wszelkimi normami, a prosty w zasadzie system pozwala na wygodne dostosowanie do przeróżnych warunków na budowie.

Działanie lin asekuracyjnych. Nasze zabezpieczenia budowlane optymalizują pracę wielowymiarowo!

Nasza lina asekuracyjna stosowana jest w celu zapobiegania spadnięciu z wysokości. To istotne wyposażenie ochrony indywidualnej i przydaje się praktycznie wszędzie, gdzie konieczna jest praca na obszarach położonych wyżej niż normalnie. Lina asekuracyjna czy też lina życia, to gwarancja najwyższej protekcji, a także efektywności działań. Pracownik bowiem może swobodnie się poruszać, bez najmniejszej obawy, że chwila nieuwagi skutkować będzie przykrymi konsekwencjami zdrowotnymi. Istotnym plusem jest uwzględnienie przez naszą firmę mobilnego punktu kotwiczącego, dzięki czemu obszar ruchu jest większy. Inwestorzy chcą jak najszybciej sfinalizować swoje projekty. Nasze zabezpieczenia budowlane optymalizują pracę pod kątem bezpieczeństwa, efektywności i ergonomii.

W firmie Strumin znajdziesz najlepsze systemy zabezpieczeń

Statystyki są jednoznaczne – to prace na wysokości uznaje się za źródło najpoważniejszych problemów zdrowotnych. Cóż, prawa fizyki niosą swoje skutki, jednak nasza firma doskonale wie, jak je powstrzymać. Tworzymy zabezpieczenia budowlane, które przekładają się na zwiększenie bezpieczeństwa pracowników indywidualnie oraz zbiorowo. To jednak tylko jedna gałąź działań. Usprawniamy bowiem również zagadnienia transportu materiałów i sprzętu w obrębie placu budowy, a także możemy pochwalić się realizacją stalowych hal o pierwszorzędnej jakości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.